Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Chic & Simple

Chic & Simple

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Chic & Simple

Wyjątkowa i piękna ażurowa bransoleta - jej elegancja tkwi w prostocie wzoru, zwraca na siebie uwagę misternością plecionki i pięknym połyskiem. Będzie wspaniale wyglądać jako dodatek do stroju codziennego, jak i wieczorowej kreacji. Bransoleta jest giętka, sprężysta, pięknie dopasowuje się do ręki noszącego, ale jest przy tym odporna na uszkodzenia. Bransoletę wykonałam w całości ręcznie, z cienkiego, srebrnego drutu za pomocą techniki znanej z wczesnośredniowiecznej Skandynawii. Technika ta jest dziś mało popularna, tak więc oryginalność gwarantowana! Rozpięta bransoleta wraz z zapięciem w formie serduszka ma długość 19,5cm. Grubość bransolety : 6,5mm. Bransoleta zostanie opakowana w ładne pudełeczko jubilerskie. Mogę wykonać na zamówienie podobne bransolety, zarówno damskie i męskie, o różnych obwodach, splotach, stylach. Ostatnie zdjęcie przedstawia właśnie kilka bransolet o różnych splotach- wg mnie noszone na raz wyglądają bardzo imponująco.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: