Kolekcje twórcy:
Wszystkie
Krystalizacja
Nowoczesna Elegancja
Nowoczesny i bardzo elegancki naszyjnik wykonany ze srebra pr.925, oraz z dużego walca muszli szarej,bryłek kryształu górskiego, kostek lawy wulkanicznej i talarków turkusu. Dł.ok. 45,5cm. Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany
Ametystowy Wieczór
twórca: cudosfera
Prześliczne, bardzo kobiece kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925 i 930, w tym oryginalnych, młotkowanych okręgów, oraz bryłek ametystu i kryształków Swarovskiego bicone 4mm. Dł.ok.7,5cm.Kolczyki wysyłam w ozdobnym opakowaniu.
Onyks i Swarovski
twórca: cudosfera
Ekskluzywne, modne kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925(wybita na zapięciu),w tym pięknej przekładki bali oraz z onyksu w kształcie poduszek i kryształka Swarovski . Dł.ok.4,2cm. Zawieszone na eleganckich i wygodnych zapięciach angielskich. Kolczyki zapakowane(...)
Ekskluzywne kolczyki wykonane z pokrytego złotem srebra pr.925, oraz pracochłonnej, misternej koronki frywolitkowej i kryształków Swarovskiego 16mm. migdału i 4mm.bicone w kolorze Crystal AB. Dł.ok. 5,1 cm. Na eleganckich i wygodnych zapięciach angielskich. Kolczyki(...)
Aditta! (komplet)
twórca: cudosfera
Komplet składa się z bransolety wykonanej z labradorytu, przekładek Bali i kulek apatytu. Bransoleta posiada zapięcie typu hak. Wszystkie elementy ze srebra pr.925. Dł.ok.20,5cm.+1,5cm. łańcuszka przedłużającego, oraz z bardzo kobiecych i oryginalnych kolczyków(...)
Elegancka, modna bransoleta wykonana z labradorytu, przekładek Bali i kulek apatytu. Bransoleta posiada zapięcie typu hak. Wszystkie elementy ze srebra pr.925. Dł.ok.20,5cm.+1,5cm. łańcuszka przedłużającego. Bransoleta zostanie ozdobnie zapakowana.
Ekskluzywne, urocze kolczyki wykonane w całości z oksydowanego srebra pr.925, w tym pięknych satynowanych przekładek-kopułek, oraz fasetowanych oponek jadeitu i kulek onyksu zielonego. Dł.ok.4cm.Na eleganckich i wygodnych zapięciach angielskich. Kolczyki ozdobnie(...)
Opal złapany
twórca: cudosfera
Ekskluzywne, nowoczesne kolczyki wykonane ze srebra pr.925 i 930, oraz Opalu australijskiego wiszącego wśród łańcuszków. Wszystko wykonane z ciemnego-oksydowanego srebra. Dł.ok.7,6cm. Zawieszone na wygodnych biglach angielskich. Kolczyki ozdobnie zapakowane
Błyszczące rozgwiazdy Swarovski
twórca: cudosfera
Ekskluzywne, modne kolczyki wykonane ze srebra pr.925(wybita na zapięciu), oraz z dużego(16mm),przepięknego kryształu Swarovskiego Starfish w niesamowitym kolorze Cristal AB. Dł.ok.3,2cm.Kolczyki ozdobnie zapakowane.Idealny pomysł na prezent
Chryzokola na fali
twórca: cudosfera
Eleganckie i kobiece kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925, w tym pięknych falowanych, satynowych przekładek, oraz fasetowanych kul wielkości 14mm. i mniejszych oponek chryzokoli. Dł.ok.4,5cm. Na eleganckich i wygodnych zapięciach angielskich. Kolczyki wysyłam w(...)
Błyszczący Swarovski
twórca: cudosfera
Ekskluzywne, modne kolczyki wykonane ze srebra pr.925(wybita na zapięciu), oraz z 16mm. kryształu Swarovskiego w kolorze Crystal AB. Kryształy błyszczą się niesamowicie przy każdym ruchu. Dł.ok.3,3cm. Kolczyki ozdobnie zapakowane.
Ametyst na łańcuchu
twórca: cudosfera
Nowoczesne, kobiece kolczyki wykonane ze srebra pr.925, oraz bryłek ametystu. Dł.ok.7,4cm. Zawieszone na ekskluzywnych i wygodnych zapięciach angielskich. Na życzenie kolczyki mogę zaoksydować. Kolczyki ozdobnie zapakowane.
Róże w słońcu
twórca: cudosfera
Prześliczne, bardzo kobiece kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925, w tym oryginalnych, lekko oksydowanych sztyftów w kształcie róży i kapturków bali, oraz dużych 14mm kul nefrytu bursztynowego i 3mm zielonego onyksu.Dł.ok.3,8cm. Kolczyki wysyłam w ozdobnym(...)
Eleganckie kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925, w tym miseczek i przekładek Bali, oraz z fasetowanego kryształu górskiego 14mm. i kryształka Swarovskiego w kolorze crystal AB. Dł.ok.5,0cm. Na wygodnych, eleganckich zapięciach angielskich. Kolczyki ozdobnie(...)
Szafir w muszli
twórca: cudosfera
Eleganckie kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925 i 930 w tym, niesamowitych muszli oraz fasetowanych kul szafiru .Kolczyki zawieszone na ekskluzywnych i wygodnych angielskich zapięciach. Dł.ok.5,1cm. Kolczyki zostaną ozdobnie zapakowane.
Dzikość Howlitu
twórca: cudosfera
Ekskluzywne, urocze kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925, oraz niesamowicie ubarwionego howlitu turkusowego, plasterków turkusu afrykańskiego i kulek brązowej lawy. Dł.ok.4cm.Na eleganckich i wygodnych zapięciach angielskich. Kolczyki ozdobnie zapakowane.
Eleganckie kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925, oraz fasetowanych kul kryształu górskiego 12mm, kryształków Swarovskiego bicone crystal 4mm. oraz ręcznie robionych, niezwykłych kapturków bali. Dł.kolczyków ok.4,8cm.Na ekskluzywnych, wygodnych zapięciach(...)
Bali w fiolecie
twórca: cudosfera
Niesamowite, piękne kolczyki wykonane w całości ze srebra pr.925, w tym pięknych korali i szpilek w stylu bali , oraz z oponek kryształu Swarovskiego w kolorze purple velvet. Dł.ok.4,3 cm. Na eleganckich i wygodnych zapięciach angielskich. Kolczyki zostaną ozdobnie(...)
Turkusowa elegancja
twórca: cudosfera
Naszyjnik wykonany został z dużego, turkusu oraz elementów srebrnych( pr.925). Dł. wisiora to aż 6,5cm. Dł. łańcuszka to ok. 61,5cm. Na życzenie mogę go skrócić. Zapięcie typu federing. Naszyjnik mogę także zaoksydować. Zostanie on zapakowany w eleganckie pudełeczko.
Jadeit na zielono
twórca: cudosfera
Soczyste, kobiece kolczyki wykonane ze srebra pr.925, w tym ozdobnych elementów w stylu bali, oraz fasetowanych beczułek Jadeitu i kryształków Swarovskiego w kolorze Emerald. Dł.ok.4,9cm. Zawieszone na bardzo wygodnych i eleganckich zapięciach angielskich. Kolczyki(...)