Kolekcje twórcy:
Wszystkie
Delikatna bransoletka wykonana z jasnego srebra pr. 925, perełek Swarovski w kolorze platinum oraz kryształków Swarovski w kolorze black diamond. Przednia część bransoletki (perełki) usztywniona i wyprofilowana na kształtu nadgarstka. Z boku luźne łańcuszki przetkane(...)
Silvery III
twórca: inesita
Drobna, delikatna bransoletka wykonana z jasnego srebra pr. 925, perełek Swarovski w kolorze platinum oraz kryształków Swarovski w kolorze black diamond. Przednia część bransoletki (perełki) usztywniona i wyprofilowana na kształtu nadgarstka. Z boku luźne łańcuszki (2(...)
Silvery (bransoletka)
twórca: inesita
Delikatna bransoletka wykonana z jasnego srebra pr. 925, perełek Swarovski w kolorze platinum oraz kryształków Swarovski w kolorze black diamond. Przednia część bransoletki (perełki) usztywniona i wyprofilowana na kształtu nadgarstka. Z boku luźne łańcuszki przetkane(...)
Subtelna, filigranowa bransoletka w słodkich, romantycznych kolorach.Wykonana została ze srebra pr. 925 oraz kryształów Swarovski w kolorach amethyst i light rose. Z przodu usztywniona, wyprofilowana do kształtu nadgarstka, po bokach drobne, luźne łańcuszki,(...)
Silvery II
twórca: inesita
Elegancka, drobna, delikatna bransoletka wykonana z jasnego srebra pr. 925, perełek Swarovski w kolorze platinum oraz kryształków Swarovski w kolorze black diamond. Przednia część bransoletki (perełki) usztywniona i wyprofilowana na kształtu nadgarstka. Z boku luźne(...)
Elegancka, drobna, delikatna bransoletka wykonana z jasnego srebra pr. 925, perełek Swarovski w kolorze platinum oraz kryształków Swarovski w kolorze black diamond. Przednia część bransoletki (perełki) usztywniona i wyprofilowana na kształtu nadgarstka. Z boku luźne(...)
Retro garden
twórca: inesita
Bransoletka w stylu retro. Wykonana w całości z mocno oksydowanego i odrobinę polerowanego srebra pr. 925 oraz kulek i różyczki Noc Kairu. Pięknie rzeźbiona różyczka ozdobiona została srebrnym listkiem oraz pączkami. Dwa pączki są ruchome, będą podążać za ruchem dłoni.(...)
Rosalinda (bransoletka)
twórca: inesita
Drobna, delikatna bransoletka wykonana z perełek Swarovski w kolorze powder rose, kryształków Swarovski (light amethyst) oraz oksydowanego (czyli przyciemnionego) i przetartego (miejscami matowego) srebra pr. 925. Przód bransoletki usztywniony i wyprofilowany do(...)
Mar adentro
twórca: inesita
Fale, wodorosty, rozgwiazdy oraz morze mieniące się błękitem i zielenią. Wakacyjne, zwiewne kolczyki stworzone z oksydowanego srebra pr. 925 oraz kryształów Swarovski w intensywnych kolorach indicolite oraz emerald. Są lekkie, w ucho prezentują się bardzo(...)
Filigranowa, delikatna bransoletka. Kryształy Swarovski w kolorze amethyst oraz light amethyst oprawione zostały w koloronkowe srebrne elementy. Bransoletka składa się z dwóch "sznureczków". Pierwszy z przodu usztywniony, po bokach posiada przetkane drobnymi(...)
Klasyczna elegancja. Duże, lśniące kryształy Swarovski w kolorze aquamarine AB (czyli niebieskim z powłoką) zawieszone zostały na sztyftach uformowanych na kształt pawia. Mimo dość sporego rozmiaru kryształów, kolczyki są lekkie. Sztyfty wykonane zostały z(...)
Rosengarden
twórca: inesita
Długie, lekkie kolczyki w stylu retro. Różane pnącze, lśniące dyskretnym blaskiem. Kolczyki wykonane z mocno oksydowanego srebra pr. 925, malutkich perełek Swarovski w kolorze powder rose oraz kryształków Swarovski w kolorze light amethyst. Zawieszone na sztyftach w(...)
Eleganckie kolczyki wykonane w całości z oksydowanego i polerowanego srebra pr. 925 oraz kryształków Swarovski. Spod kiści czarnych kryształków nieśmiało wychylają się rubinowe łezki. Kolczyki zawieszone na ozdobnych sztyftach bali z motywem kwiatowym. Długość(...)
Black or White (kolczyki)
twórca: inesita
Uniwersalne kolczyki dla kreatywnych Pań. Do sztyftów z ozdobnymi filigranami dopiąć można zawieszki. W zestawie 2 pary zawieszek: czarne i białe. Można je wykorzystać także do naszyjników lub bransoletek albo jako zwykłe breloczki. Zapięcia to typu federing. Długość(...)
Belo Horizonte
twórca: inesita
Kulki akwamarynu oprawione we wzorzyste, oksydowane (przyciemnione) srebro. Blasku dodają malutkie kryształki Swarovski w kolorze light azore. Kolczyki są eleganckie i stosnowane. Nie są ciężkie, jednak będą wyczuwalne w uchu. Zawieszone na ozdobnych sztyftach bali(...)
Kolczyki w nieco jesiennej kolorystyce. Wykonane zostały z oksydowanego srebra pr.925 oraz kryształów Swarovski w kolorach copper, olivine oraz golden shadow. W centrum kryształowy kwiatek, za którym snuje się ogonek drobnych kryształków. Kolczyki zawieszone na(...)
Backdoor to heaven
twórca: inesita
Niebiański, sympatyczny naszyjnik. Na przodzie pogodny aniołek, ubrany w kryształowy błekit. Naszyjnik wykonany jest z oksydowanego srebra pr. 925, w tym elementów bali oraz kryształków Swarovski w kolorze aquamarine. Obwód: ok 45 cm, możliwość regulacji + 1(...)
In the deep
twórca: inesita
Delikatna, raczej nieduża, wakacyjna bransoletka w morskim kolorze. Wykonana została w całości z oksydowanego srebra próby 925 oraz kryształków Swarovski w kolorach indicolite i light azore. Morskiego klimatu nadają bransoletce turkusowe kryształki oraz drobne, srebrne(...)
Delikatna, drobna bransoletka wykonana z kryształków Swarovski (amethyst, indicolite) oraz srebra pr. 925 oksydowanego oraz jasnego, polerowanego na błyszcząco oraz zmatowionego. Zapinana na karabińczyk, ozrobiona zawieszkami po bokach, przetkana delikatnymi(...)
Klasyczne, eleganckie kolczyki wykonane z oksydowanego srebra pr. 925, w tym pięknych elementów bali oraz fasetowanych kwarców w kolorze niebieskim. Zawieszone na ozdobnych sztyftach z motywem kwiatowym. Długość całkowita: ok 4,5 cm. Kolczyki są spokojne, stonowane,(...)