ArsNeo > Twórcy > Pracownia ChileArt

Pracownia ChileArt

Pracownia ChileArt

Biżuteria, którą tworzę to nie tylko odwzorowanie mojej duszy. To także miłość do pięknych kamieni, wspomnienia o skarbach z babcinej szkatułki i uśmiech do Klienta. Moja biżuteria to połączenie srebra z naturalnymi kamieniami, bursztynem i perłami. Tworzę ją tradycyjnymi technikami jubilerskimi z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. Klasyka, kobiecość i subtelność to wyznaczniki moich prac. Rozgość się w progach mojego butiku. Zapraszam :)

Kolekcje twórcy:
 Wszystkie

Wisiory malachit srebro,duży wisior z malachitem

      

402 PLN Z nadzieją w przyszłość
twórca: Pracownia ChileArt



Piękny, duży wisior wykonany własnoręcznie ze srebra próby 925 i 999 oraz naturalnego malachitu wielkości ok. 42x32 mm o ślicznych rysunkach na powierzchni. Kamień otoczony jest ozdobną cargą co czyni wisior oryginalnym i subtelnym :)  W malachicie widoczne są(...)


Z nadzieją w przyszłość malachit-srebro-duzy-wisior-z-malachitem

Naszyjniki czaroit srebro,czaroit w srebrze,wisior czaroit

      

Bogactwo czaroitu
twórca: Pracownia ChileArt



Niezwykły, oryginalny naszyjnik wykonany własnoręcznie ze srebra próby 925 i 999 oraz ślicznego czaroitu wielkości ok. 32 x 19 mm i drobnych czaroitów wielkości ok. 6 x 3 mm. Fakturowana blacha czyni wisior oryginalnym, fantazyjnym i subtelnym zarazem. Kamień jest(...)


Bogactwo czaroitu czaroit-srebro-czaroit-w-srebrze-wisior-czaroit

Naszyjniki czaroit srebro,czaroit w srebrze,wisior czaroit

      

444 PLN Czaroit w kulkach
twórca: Pracownia ChileArt



Duży, masywny wisior wykonany własnoręcznie ze srebra próby 925 i 999 oraz ślicznego czaroitu wielkości ok. 47 x 34 mm.  Kamień jest pięknie wybarwiony, gdy się patrzy na niego z bliska, ma się wrażenie, że jego wnętrze jest trójwymiarowe. Srebro oksydowane ((...)


Czaroit w kulkach czaroit-srebro-czaroit-w-srebrze-wisior-czaroit

Znaleziono 323, wyświetlono od 321 do 323, strona 17 z 17
     ...1011121314151617