Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Pomoc > Jak kupować w ArsNeo?

Jak kupować w ArsNeo?

Wstęp

W ArsNeo możesz kupić przedmioty od wielu Twórców. Codziennie znajdziesz tu wiele nowości. Zakupy poprzez ArsNeo są proste i bezpieczne, a co najważniejsze – aby je zrobić, nie musisz nawet wychodzić z domu. Kupioną rzecz otrzymasz bezpośrednio na podany w zamówieniu adres.

Aby kupować w ArsNeo musisz się zarejestrować. Rejestracja jest prosta i nic nie kosztuje. Jeżeli jeszcze nie masz konta w ArsNeo, zarejestruj się teraz.

1. Wybierz przedmiot, który chcesz kupić

Aby w ArsNeo znaleźć interesujący Cię przedmiot masz pięć możliwości:

  • zacząć poszukiwania od strony głównej, gdzie codziennie prezentujemy przedmioty dodane w bieżącym tygodniu, oraz najświeższe, dopiero co wprowadzone do oferty ArsNeo przedmioty. Wystarczy, że klikniesz w zdjęcie przedmiotu, a przejdziesz na stronę ze szczegółowym opisem przedmiotu.
  • przejrzeć nowości. W poziomym menu kliknij link "Nowości", a zobaczysz listę ostatnio dodanych przez Twórców przedmiotów. Aby zobaczyć szczególy przedmiotu wystarczy, że klikniesz w nazwę lub zdjęcie.
  • przejrzeć przedmioty wg kategorii. Znajdź tę kategorię, do której pasuje szukany przez Ciebie przedmiot, i kliknij w jej nazwę w lewym górnym menu - wyświetli się lista przedmiotów. Kliknij w nazwę lub zdjęcie jednego z nich, a przejdziesz na stronę ze szczegółowym opisem przedmiotu.
  • przejrzeć przedmioty wg koloru. Kliknij na kolor, najbliższy do koloru szukanego przez Ciebie przedmiotu. Wyświetli Ci się lista przedmiotów. Kliknij w nazwę lub zdjęcie jednego z nich, a przejdziesz na stronę ze szczegółowym opisem przedmiotu.
  • przejrzeć przedmioty wg Twórcy. Wystarczy w menu poziomym kliknać „Twórcy”, wybrać osobę, której przedmioty Cię interesują i kliknąć link Zobacz galerię twórcy. Wyświetli się lista przedmiotów danego Twórcy.
  • znaleźć przedmiot przez wyszukiwarkę tekstową. W polu "Szukaj" w menu poziomym wpisz nazwę, kategorię lub cechę przedmiotu, który chcesz kupić, i kliknij w przycisk Znajdź. Wyświetli się lista przedmiotów ze zdjęciami. Kliknij w zdjęcie lub w nazwę jednego z nich, a przejdziesz na stronę ze szczegółowym opisem przedmiotu.
  • znaleźć przedmiot poprzez opcję wyszukiwania zaawansowanego. Kliknij na link "Wyszukiwanie Zaawansowane". Następnie zdefiniuj kryteria wyszukiwania (kategorię, twórcę, kolor, cechy) i kliknij przycisk Szukaj. Wyświetli się lista przedmiotów ze zdjęciami. Kliknij w zdjęcie lub w nazwę jednego z nich, a przejdziesz na stronę ze szczegółowym opisem przedmiotu.

Można również nawigować po cechach przedmiotów – szukając rzeczy podobnych do przedmiotu właśnie oglądanego. Wystarczy wejść na stronę przedmiotu, którego kolor/charakter/materiał/itd. Cię interesuje i kliknąć odpowiednią cechę pod opisem przedmiotu. W zależności od tego czy checkbox „tylko z kategorii” jest zaznaczony czy odznaczony, wyświetlą się przedmioty z jednej, lub z wielu kategorii mające interesującą nas cechę (np. długie kolczyki).

Zobacz także:
ArsLetter - bądź na bieżąco z nowościami w ArsNeo!

2. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem przedmiotu

Przed zakupem przedmiotu warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z opisem przedmiotu, sprawdzając czy np. podane przez Twórce wymiary odpowiadają naszemu wyobrażeniu o rzeczy.

Jeśli coś nie jest dla Ciebie jasne lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o przedmiocie przed zakupem - skontaktuj się z Twórcą, klikając w symbol koperty, znajdujący się pod informacją o Twórcy.

3. Kup wybrany przedmiot

Kliknij w przycisk "Kup teraz", zaloguj się, wybierz adres na który chcesz, aby przedmiot był wysłany, wybierz sposób wysyłki i płatności i zatwierdź zamówienie zamówienie.

Informacje na temat zakupu, którego dokonałeś, otrzymasz od nas w e-mailu. Znajdziesz je również w Moje ArsNeo, klikając w zakładkę Historia Zakupów. Tam również możesz śledzić status zamówienia, zgłosić otrzymanie przesyłki i dodać komentarz.

4. Opłać złożone zamówienie

Opłać zamówienie szybkim przelewem (poprzez system platnosci.pl), kartą kredytową (Polcard/platnosci.pl) bądź zwykłym przelewem.

Po opłaceniu zamówienia Twórca wyśle do Ciebie solidnie zapakowany, zakupiony przez Ciebie przedmiot (lub przedmioty).