Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Tsunami of Kanagawa

Tsunami of Kanagawa

Autor

Almien art Studio

      
420 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Tsunami of Kanagawa

Wisior ten powstał z inspiracji drzeworytem "Wielka fala w Kanagawa" z cyklu "36 widoków na górę Fuji", którego autorem jest jeden z moich ulubionych malarzy japońskich: Katsushika Hokusai. Bazę wisiora stanowi częściowo wykrystalizowana sztabka agatu, o niezwykle głębokiej, niebieskiej barwie, przechodzącej w błękit z pasami bieli. Kamień otulają sploty czystego srebra pr.999, które na tle kamienia przybierają formę spienionych fal i morskich bałwanów. Oprawa wisiora wykonana w bardzo pracochłonnej technice wire-wrapping. Wisior zawiesiłam na srebrnym łańcuszku pr.925,w który wplotłam kryształy bicone firmy Swarovski w kolorze Montana oraz Indian Shapphire. Pozostałe elementy wykonane również ze srebra pr.925. Wisior mogę oksydować na życzenie. *Dł. wisiora wraz z krawatką - 7,5cm * Dł. łańcuszka wraz z częścią ozdobną bicone - 81cm. Wisior będzie się pięknie komponował zarówno z kreacjami dnia codziennego, typu bluzki, koszule i golfy, jak i tymi na specjalne okazje.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: