Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Magiczna Zieleń Traw - Wisiorek OOAK

Magiczna Zieleń Traw - Wisiorek OOAK

Autor

Rododendron7

      

+ koszt przesyłki: 11.00 PLN (więcej informacji)

Magiczna Zieleń Traw - Wisiorek OOAK

Bardzo elegancki i oryginalny wisiorek wykonany metodą haftu soutache (sutasz). Składa się ze sznureczków w kolorze zielonym i bananowym oraz metalizowanych zielonym i złotym, w centrum widnieje zielone Kocie Oko 25mm, użyte zostały koraliki Toho, fp, taśma cyrkoniowa i inne ozdobne elementy. metalowe. Długość wisiorka wynosi 14cm (7cm element sutaszowy oraz 7cm dolny element ozdobny) a szerokość w maksymalnym miejscu 6,5cm. Dołączone sa dwa wymienne sznureczki, jeden o długości 70cm (zielony) i drugi 53cm (złoty z ozdobnymi kuleczkami). Tył jest wykończony naturalną jasnobrązowa skórką a sutasz został pokryty dwukrotnie preparatem do impregnacji materiałów na bazie nanocząsteczek, doskonale chroniącym powierzchnie przed plamami, wilgocią, kurzem itp. OOAK - One Of A Kind - Pojedyńczy egzemplarz Możliwe jest wykonanie podobnych modeli w innej kolorystyce. Biżuteria wysyłana jest w eleganckich opakowaniach.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (11.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: