Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Granatowo-żółte ważki kolczyki

Granatowo-żółte ważki kolczyki

Autor

Rododendron7

      
95 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Granatowo-żółte ważki kolczyki

Nieduze ale niezwykle urocze i twarzowe kolczyki wykonane metodą haftu sutaszowego (soutache), doskonale nadajace sie zarówno na biżuterie codzienną jak i wyjściową. Skladają sie z niebieskich, żółtych i i granatowych sznureczków sutaszu, koralików Toho oraz przepieknych czeskich szklanych guzików. Tył - granatowa włoska skórka, antylergiczne bigle ze stali chirurgicznej (na życzenie można zmienic na inny model). Biżuteria została pokryta dwukrotnie preparatem do impregnacji materiałów oraz skóry na bazie nanocząsteczek, doskonale chroniącym przed plamami, wilgocią, kurzem itp. Wymiary: długość wraz z biglem 5,5 cm, maksymalna szerokość 3 cm. Do kolczyków swietnie pasuje nieco wiekszy od nich wisiorek, w calości tworzą delikatny komplecik - foto nr 3 i 4. Zdjęcia 5-8 przedstawiają ten sam wzór ale z użyciem innych elementów oraz w innej kolorystyce (mile widziane zamówienia indywidualne). Biżuteria wysyłana jest w eleganckich opakowaniach.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Lepiej w komplecie!

Ten produkt występuje także w komplecie:

Granatowo-żółte ważki (komplet)

Powyższe przedmioty osobno są warte 155 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 132 PLN, czyli 15% (23 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup Granatowo-żółte ważki (komplet) za 132 PLN!

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: