Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Charms > Łapa Twojego Pupila

Łapa Twojego Pupila

      
96 PLN
+ koszt przesyłki: 6.80 PLN (więcej informacji)

Łapa Twojego Pupila

Charms - ażurowa łapka zwierzaka ( 25 mm z zapięciem, sama łapka - 16 mm ), wykonana przeze mnie od podstaw ze srebra, w technice art clay. Oksydowana i mocno przetarta. Nieregularny kształt podkreśla ręczną "robotę". Idealny i nietypowy prezent dla siebie lub Kogoś kto jest Ci bliski i kocha zwierzaki. Można go dopiąć do bransoletki, łańcuszka, portfela, kluczy. Serdecznie polecam! Na życzenie mogę zmienić karabińczyk na krawatkę ( jako wisiorek na łańcuszek ). Charms pasuje do wielu bransoletek znajdujących się w mojej galerii. Mogę również wystawić go jako odpinaną ozdobę przy zakładce do książki. Chętnie służę pomocą. ( MOŻNA WYMYŚLAĆ ;) ! ).

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Charms

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (6.80 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: