Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Charms > Anioł Mamy i Taty

Anioł Mamy i Taty

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Anioł Mamy i Taty

Charmsy - breloczki wykonane przeze mnie od podstaw ze srebra, w technice art clay. Oksydowane i przetarte, a wszystko po to, aby wklęsłe wzory stały się bardziej wyraźne i wpadające w oko. Nieregularne kształty podkreślają ręczną "robotę". Długość z karabińczykiem dla Mamy: ok 2,5 cm ( samo kółeczko ok 1,7 cm ), dla Taty: ok 3,4 cm ( sam nieśmiertelnik ok 2,1 x 1,3 cm ). Idealne i nietypowe prezenty dla najbliższych Ci Osób. Anioły Stróże będą dzielnie chronić swoich właścicieli. Można je dopiąć do kluczy, portfela. Na życzenie mogę zmienić zapięcia na wisiorki i zaproponować idealne łańcuszki do kompletu. Zapraszam

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Charms

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: