Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Lae - naszyjnik z perłami,rubinami,iolitami.

Lae - naszyjnik z perłami,rubinami,iolitami.

      

+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Lae - naszyjnik z perłami,rubinami,iolitami.

Organiczny wisior wykonany od podstaw ze srebra, zoksydowany na tęczowo i mieniący się odcieniami fioletu i ciemnego błękitu. W gronie minerałów kamienie gładkie i fasetowane, kolorystycznie dobrane do srebra: rubiny, iolity (szafiry wodne), granaty, ametysty, ametryny, sodality, rodonity, perły keishi i perły hodowlane w kolorze łososiowym oraz popielatym, opalizującym na fioletowo i niebiesko.(Średnica kamieni od 2 do 6mm). Łańcuszek mocno zoksydowany (przyciemniony), przetarty i wypolerowany. Średnica medalionu - 4,1 cm. Długość wisiora wraz z krawatką i gronem minerałów - 10,2 cm. Długość łańcuszka - 63cm (można go zapinać w dowolnym miejscu regulując długość naszyjnika). Naszyjnik będzie zapakowany w ozdobne pudełeczko.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: