Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Szara eminencja w łańcuchach

Szara eminencja w łańcuchach

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Szara eminencja w łańcuchach

Elegancka bransoletka wykonana z fasetowanych, dziesięciomilimetrowych kul labradorytu i gładkich, sześciomilimetrowych z tego samego minerału. Labradoryt mieni sie pięknym, niebieskawym ogniem. Całość na czterech łańcuszkach różnej średnicy, o okrągłych i owalnych oczkach. Srebro nie zostało zoksydowane (przyciemnione), ale na życzenie mogę to wykonać, oczywiście nieodpłatnie. Bransoletka nabierze wtedy bardziej antycznego charakteru. Całkowita długość bransoletki - 21,5cm plus 5cm łańcuszka regulacyjnego. Bedzie odpowiednia na każdy nadgarstek. Wszystkie oczka bransoletki są zamknięte - nie ma więc obaw, że się zgubi. Bransoletka będzie zapakowana w ozdobne pudełeczko. Na życzenie mogę wykonać do niej pasujące kolczyki.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: