Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Cafe latte bransoletka

Cafe latte bransoletka

      
192 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Cafe latte bransoletka

Urocza, elegancka i bardzo kobieca bransoletka wykonana od podstaw ręcznie z czeskich i japońskiech koralików. Dominujące kolory to kremowy z brązowym. Dodatkową ozdobą bransoletki jest ręcznie wykonane zapięcie typu toggle. Średnica centralnego elementu biżuterii wynosi ok. 2,8 cm, mniejszych ok. 1,8 cm. Bransoletka jest dość duża, obwód po zapięciu wynosi ok. 19,5 cm. Bardzo lekka. Osobno, do kompletu dostępne są kolczyki widoczne na ostatnim zdjęciu. Na życzenie wykonam taką bransoletkę w innym rozmiarze lub innym kolorze. Biżuterię wysyłam w pudełku jubilerskim.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: