Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek złoty z czerwonym szafirem.

Pierścionek złoty z czerwonym szafirem.

Autor

Dawid Pandel

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Pierścionek złoty z czerwonym szafirem.

Wykonany od podstaw ręcznie pierścionek ze złota próby 585 (14k). Oprawiony naturalny, czerwony szafir, szlif rose - cut 1.3ct. Wokół szafiru oprawione cyrkonie białe 1mm. Wymiary galeryjki z kamieniami ok. 13mm/10mm. Szafir o wymiarach ok. 8,6mm/5,4mm. Szyna pierścionka okrągła, o średnicy ok. 1,2mm. Pierścionek najlepiej będzie pasował osobie z rozmiarem jubilerskim 16,5. Wyrób klasyczny, bardzo elegancki dodatek, doskonały do wieczorowej kreacji, bogato zdobiony, wspaniale mieni się w świetle. Cyrkonie oprawione w korny (rodzaj oprawy jubilerskiej) prezentują się wspaniale, nie są głęboko schowane w materiale, więc cudnie załamują światło. Czerwony szafir jest zjawiskowy i masywny, koncentruje na sobie uwagę, a jego żywy kolor doskonale komponuje się ze złotem. Pozostała część pierścionka prosta, bez zbędnych udziwnień, stanowi jedynie rusztowanie dla zasadniczego elementu, jakim jest galeryjka z kamieniami. Doskonały pomysł na prezent.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: