Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Potrójna Bogini w kwiatach

Potrójna Bogini w kwiatach

      
528 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Potrójna Bogini w kwiatach

Niewielki wisiorek, zaprojektowany przeze mnie od podstaw, przedstawiający symbol Potrójnej Bogini - Księżyc rosnący, w pełni i malejący - najczęściej interpretowany jako trzy fazy życia kobiety, trzy twarze Bogini - dziewica/panna, matka i mądra starucha. Praca wykonana ze srebra, zdobiona mnóstwem niesamowicie szczegółowych, maleńkich kwiatów i kamieniem (labradorytem lub innym do wyboru). Praca oksydowana i polerowana dla podkreślenia zadziwiających detali. Wisior stanowi część mojej kolekcji symboli celebrujących naszą więź z Naturą. Całkowita długość wisiorka razem z ruchomą krawatką to 2.5 cm. Maksymalna szerokość (od czubka jednego półksiężyca do czubka półksiężyca po drugiej stronie) to 3.5 cm. Centralna części pracy, pokryta kwiatami mierzy zaledwie 1.5 cm (!). Do pracy dołączony jest rzemień lub wegański sznurek (łańcuszek ze zdjęcia na życzenie). Całość zapakowana w eleganckie, firmowe pudełko. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontakt.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: