Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Lisia magia - bursztyn

Lisia magia - bursztyn

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Lisia magia - bursztyn

Niewielki, ażurowy wisior, pełen zadziwiających detali, zaprojektowany przeze mnie od podstaw ręcznie, wykonany ze srebra pr. 925, zdobiony pięknym bałtyckim bursztynem o wielkości 4 mm, lub innym kamieniem na życzenie (proszę o informację). Lis to zwierzę obecne w wielu kulturach, praktycznie na całym świecie - od Japonii i Chin poczynając, poprzez Indie, obie Ameryki, na wielu krajach Europy kończąc. Lis kojarzony jest z niezwykłą inteligencją, przebiegłością i umiejętnością przystosowania się do każdej sytuacji. Łączy się go także z umiejętnością rozpoznawania podstępu i szybkością reakcji. Lisy postrzegane są także przez pryzmat swojego ognistego koloru, jako symbol ognia transformacji. Każdy detal tej pracy został wyrzeźbiony przeze mnie ręcznie. Wisior oksydowany i polerowany. Długość wisiorka razem z ruchomą, rzeźbioną krawatką to 4.5 cm. Szerokość to 2 cm - jest wizualnie niewielki i niezwykle misterny. Waży 4.9 grama. Do wisiorka dołączony jest wegański sznurek.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: