Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Dla dzieci > Banan z trawą - ozdoby do włosów

Banan z trawą - ozdoby do włosów

Autor

Daria Górkiewicz

      
23 PLN
+ koszt przesyłki: 9.80 PLN (więcej informacji)

Banan z trawą - ozdoby do włosów

Wesoły zestaw ozdób do włosów. W zestawie znajdują się 2 pary wsuwek - 4 sztuki. Jedna para jest w kolorze zielonym a druga para w kolorze żółtym. Klasyczne metalowe wsuwki z bazą w kolorze błyszczącej, jasnej zieleni, dodatkowo ozdobione filcowymi kulkami. Kulki wykonane ręcznie z wełny merynosów (merino wool). Jedna para kulek jest w 2 odcieniach zieleni - jasna trawa i ciemna trawa, zaś druga para w kolorze rozbielonym żółtym (bananowy). Kulki w kolorze bananowym wielkości ok 3 cm, zielonym wielkości ok 2,5 cm. Wsuwki długości 5 cm. Ozdoby będą miłym dodatkiem do stroju dla każdej dziewczynki. Polecam i zapraszam.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Dla dzieci

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, ekonomiczny - PP deklaruje doręczenie w 4-5 dni (9.80 PLN)
  • Przesyłka kurierska (34.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: