Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > ICERARE Srebrny pierścień z kwarcem

ICERARE Srebrny pierścień z kwarcem

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

ICERARE Srebrny pierścień z kwarcem

Oryginalny pierścień o intrygującej, mechanicznej formie. Wykonany od podstaw ręcznie, techniką wire-wrapping z oksydowanego, polerowanego srebra. Sercem pierścienia jest kwarc szafirowy o piękniej, chłodnej barwie i ciekawym kształcie. Towarzyszą mu małe kuleczki agatu niebieskiego. Proszę o kontakt w celu ustawienia rozmiaru. WYSOKOŚĆ: 2,5cm. ROZMIAR KORONY: 2,1x2,2cm. OBWÓD: regulowany. WAGA: 6,14g._____________ The original ring of an intriguing, mechanical form. Fully handmade work by wire-wrapping technique oxidised, polished silver. The heart of the ring is sapphire quartz with a beautiful, cool color and interesting shape. It is accompanied by a small blue agate beads. Please contact me to set the size. HEIGHT : 2,5cm. CROWN SIZE: 2,1x2,2cm. CIRCUIT : adjustable. WEIGHT: 6,14g.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: