Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Dla mężczyzn > Męska bransoletka Nefryt i Granat

Męska bransoletka Nefryt i Granat

Autor

KathrinWeber

      
59 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Męska bransoletka Nefryt i Granat

Wąska, minimalistyczna bransoletka zaprojektowana i wykonana z myślą o mężczyznach, jednak cieszy się również powodzeniem wśród Pań ze względu na jej subtelną formę. Kamienie - nefryt bursztynowy i granat - oraz drobne srebrne kuleczki (pr.925), zamknięte w delikatnej plecionce z czarnego sznurka. Bransoletka ma uniwersalny rozmiar - regulowany podczas ściągania sznurków. NEFRYT: wspiera płodność i energię seksualną, chroni energię prenatalną, wzmacnia procesy motywacyjne. Według chińskiej tradycji wspiera regenerację ciała na najgłębszym poziomie (szpik kostny, układ kostny) stąd szczególnie ceniono go na dworze cesarzy. GRANAT: uspokaja ducha, kieruje uwagę do wewnątrz, chłodzi rozgorączkowane emocje, wspiera świadomość pokory wobec złożoności procesów Życia. Ułatwia przebudowę poszczególnych nawyków i całego charakteru. Do bransoletki dodany zostanie na ozdobnym bileciku opis działania kamieni a wszystko zapakowane będzie w woreczek z organzy - prezent gotowy do wręczenia :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Dla mężczyzn

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: