Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > Bransoletki Hematyt Niebieski (komplet)

Bransoletki Hematyt Niebieski (komplet)

Autor

KathrinWeber

      

+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Bransoletki Hematyt Niebieski (komplet)

Wąskie, minimalistyczne bransoletki zaprojektowane i wykonane z myślą o mężczyznach, jednak cieszą się również powodzeniem wśród Pań ze względu na ich subtelną formę. Hematyt - klasyczny oraz platerowany na dwa kolory (niebieski i srebrny), zamknięty w delikatnej plecionce z czarnego sznurka. Bransoletki mają uniwersalny rozmiar - regulowany podczas ścigania sznurków. Właściwości hematytu: wzmacnia kwantowe prawo Universum z tym związane, które mówi - „tylko to, co dajesz drugiemu, dajesz naprawdę sobie”. Zwiększa poprzez sen dostęp do rezerwuarów Zbiorowej Nieświadomości. Wspiera wyciszanie umysłu. Według tradycji - przyśpiesza gojenie ran i wspomaga leczenie chorób krwi. Do bransoletek dodany zostanie na ozdobnym bileciku opis działania kamieni a wszystko zapakowane będzie w woreczek z organzy - prezent gotowy do wręczenia :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: