Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Emerald dance - srebrne kolczyki ze szmaragdami

Emerald dance - srebrne kolczyki ze szmaragdami

Autor

Alabama Studio

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Emerald dance - srebrne kolczyki ze szmaragdami

Unikatowe, niezwykle efektowne, srebrne kolczyki z naturalnymi szmaragdami, wykonane z wykorzystaniem bardzo pracochłonnej i precyzyjnej techniki wire wrapping oraz klasycznych technik jubilerskich. Ich ruchoma konstrukcja sprawia, że srebrne wachlarze delikatnie kołyszą się na uszach i doskonale wydobywają blask kamieni. Ekskluzywna, nietuzinkowa biżuteria dla miłośniczki ponadczasowego uroku szmaragdów. Wzór niepowtarzalny! :) Kolczyki zaprojektowane i wykonane przeze mnie od podstaw ze srebra próby 925 i 999 oraz drobnych, fasetowanych oponek szmaragdu. Kamienie posiadają naturalne spękania i drobne inkluzje. Ich kolorystyka waha się od zgaszonej, leśnej zieleni do jasnego błękitu morskiej toni. Srebro mocno oksydowane i polerowane. Wymiary: długość całkowita: 7,1 cm szerokość: 3 cm waga pojedynczego kolczyka: 5,5 g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: