Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Kwiaty,pierścionek ze srebra i złota

Kwiaty,pierścionek ze srebra i złota

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kwiaty,pierścionek ze srebra i złota

Okazały pierścionek, wykonany od podstaw ręcznie ze srebra 925 oksydowanego, oraz złota 333 (8K) koloru różowego. Pierścionek zdobi szesnaście (16) kwiatków, każdy z nich został wycięty ręcznie, i każdy mierzy ok. 6 mm. Na środku każdego kwiatka umieszczona kuleczka ze złota różowego. Wielkość całej galeryjki pierścionka to ok. 24 mm. Pomimo gabarytów pierścionek nie ciąży na palcu ze względu na ażurową konstrukcję. Cała srebrna część pierścionka oksydowana. Rozmiar to 15, na życzenie istnieje możliwość bezpłatnej zmiany rozmiaru na dowolny, wiążę się to z wydłużeniem czasu realizacji o ok. 2 - 3 dni roboczych. Biżuteria dla osób lubiących chwalić się swoimi ozdobami, pierścionek rzuca się w oczy i trudno przeoczyć go na palcu. Do wysyłki wyrób zostanie zapakowany w stosowne, sygnowane opakowanie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: