Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Copper flowers - kolczyki z kryształami Swarovski

Copper flowers - kolczyki z kryształami Swarovski

Autor

Alabama Studio

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Copper flowers - kolczyki z kryształami Swarovski

Zjawiskowe, wiszące kolczyki z asymetrycznym motywem kwiatowym, ozdobione kryształami Swarovski w lawendowym kolorze. Idealne dla fanek stylu boho - lekkie, zwiewne i baaardzo kobiece ;) Kolczyki zaprojektowane i wykonane przeze mnie od podstaw, z wykorzystaniem niezwykle pracochłonnej i precyzyjnej techniki wire wrapping, z oksydowanej i miejscami przecieranej miedzi oraz fantastycznie połyskujących w świetle kryształów Swarovski w kolorze fioletowym. Misternie plecione miedziane kwiaty zamocowane zostały na bazach w kształcie kół i dopełnione kryształami, których kolor doskonale współgra z ciepłą barwą miedzi. Całość zawieszona na własnoręcznie wykonanych biglach otwartych. Wymiary: 3x7 cm Waga pojedynczego kolczyka: 4,6 g

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: