Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Słowiański wisior Raróg - miedź i srebro

Słowiański wisior Raróg - miedź i srebro

Autor

Aga Orłowska

      
216 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Słowiański wisior Raróg - miedź i srebro

Duży wisior z miedzi, na którym znajduje się srebrny wzór. Miedziana baza została uformowana - tworząc czaszę. Wzór na wisiorze to nie orzeł, jest to Raróg, w mitologii Słowian święty ptak towarzyszący bogowi Swarogowi, który był (a może jest nadal) bogiem nieba, słońca, ognia i kowalstwa. Raróg przynosił szczęście tym, którzy dostrzegą go przecinającego nocne niebo. Amulety z Rarogiem miały przynosić szczęście. Z tyłu wisiora (na zdjęciu nie widać) umieściłam swarzycę - kołowrót, jest to jeden z najbardziej znanych znaków słowiańskich. Całość jest surowa, mocno oksydowana, miejscami przetarta, a miejscami nie. Wisior mogę zawiesić na jedwabnym sari (kolor do ustalenia), albo na grubym rzemieniu. W przypadku sari okres oczekiwania na przesyłkę wydłuży się o 3-4 dni, w przypadku rzemienia o dzień. Średnica wisiora 68 mm, do tego uchwyt na rzemień 8 mm, ciężar 40 gramów. Uwaga! z racji użycia miedzi odradzam noszenie Raroga latem na gołym ciele.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: