Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Bardziej błękitny labradoryt i miedź

Bardziej błękitny labradoryt i miedź

Autor

Aga Orłowska

      

+ koszt przesyłki: 11.00 PLN (więcej informacji)

Bardziej błękitny labradoryt i miedź

Z labradorytami jest pewien "problem", pokazują ukryte w sobie światło (fachowo to się nazywa iryzacja) pod pewnym kątem. I pod tym kątem są najczęściej fotografowane. Pod innymi kątami są bardzo często szare i smutne. Ale właśnie to, że nagle pokazują swoje światło jest ich całym pięknem. Prezentowany wisior jest zrobiony z nieregularnej i surowej płytki labradorytu, o lekko matowej powierzchni z widocznymi spękaniami itp., labradoryt uwięził w sobie błękitne światło z lekkimi tęczowymi rozbłyskami. Płytka jest pokryta elektroformowaną miedzią, zawieszenie na rzemieniu umożliwiają dwie miedziane pętelki zrobione ze zwiniętego miedzianego drutu. Miedź jest polerowana, oksydowana i znów polerowana, a potem pokryta cienką warstwą wosku. Na życzenie dodaję łańcuszek/ rzemyk - proszę o podanie długości. Labradoryt można wpisać w prostokąt o wymiarach 28x38 mm UWAGA! zdjęcia pokazują ten sam labradoryt fotografowany pod różnymi kątami.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (11.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: