Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Nuada - naszyjnik z agatem

Nuada - naszyjnik z agatem

Autor

Pracownia Miedzi Pociecha

Pracownia Miedzi Pociecha

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
190 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Nuada - naszyjnik z agatem

Piękny naszyjnik z dużym agatem. Główny element naszyjnika stworzyłam ręcznie z miedzi. Misternie pleciony techniką wire wrapping. Spawany i młotkowany.Centrum wisiora stanowi niezwykła płytka agatu ręcznie cięta i szlifowana. Element ozdobny ma wymiary 9,8 x 5,6 cm. Miedź patynowana na ciemny kolor i polerowana. Wisior zawiesiłam na sznurku jubilerskim wyposażonym w ręcznie robione zapięcie z miedzi. Obwód naszyjnika to ok 60 cm. Oczywiście na życzenie obwód naszyjnika mogę zmienić proszę o wiadomość w tej sprawie. Kamień ma bardzo ciekawą barwę jest gładki jak lustro, na żywo wygląda trochę jak rozgwieżdżone niebo.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: