Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Porcelanowa krystaliczna kula #005

Porcelanowa krystaliczna kula #005

Autor

Crystalline Obsession

Crystalline Obsession

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
144 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Porcelanowa krystaliczna kula #005

Czy wiesz, że właśnie patrzysz na bardzo niezwykłą ceramiczną kulę? Kula na swojej powierzchni ma niesamowitą strukturę krystaliczną. Kryształy, to twór natury, który powstaje podczas wypału w bardzo wysokiej temperaturze. Struktury "rosną" dzięki specjalnie przygotowanym szkliwom. Są to efekty niepowtarzalne, dlatego każdy egzemplarz jest inny. Dodatkowo są bardzo podobne do wytworów powstających w przyrodzie, takich jak minerały obrastające wnętrza jaskiń. Ozdobne planety podkreślą i nadadzą unikatowy klimat miejscom, w którym mieszkasz lub pracujesz. Możesz postawić je na biurku lub półce i zaciekawić ich niezwykłością każdego, kto je dostrzeże. Trzymając w dłoni taką krystaliczną kulę możesz znów poczuć się jak dziecko, które marzyło o baśniowych krainach i odległych światach. Doskonale nadają się także na upominek, a ponieważ każda kula jest inna, możesz być pewny, że prezent będzie niepowtarzalny. Średnica 90 mm, materiał: porcelana *drewniana podstawka nie jest na sprzedaż

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (13.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: