Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > RUDRAKSHA 22- BRANSOLETA Z NASION ORAZ malachitu

RUDRAKSHA 22- BRANSOLETA Z NASION ORAZ malachitu

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

RUDRAKSHA 22- BRANSOLETA Z NASION ORAZ malachitu

Bransoletka wykonana z nasion Rudraksha, które przywiozłam z ostatniej wyprawy do Indii oraz nieregularnych bryłek malachitu. Zapięcie typu karabińczyk (oksydowane srebro próby 925) Obwód bransoletki regulowany w zakresie - 18,5 - 22 cm * Rudraksha to bardzo cenione w Indiach nasiona kilku gatunków dużych, wiecznie zielonych drzew liściastych w rodzaju Elaeocarpus. Starożytne Hinduskie pisma mówią o niezwykłych właściwościach tych nasion i bardzo wielu korzyściach z ich noszenia. Rudraksha m.in. równoważy siły witalne, zwiększa moc umysłu i wyostrza koncentrację, chroni twoje ciało przed negatywnymi energiami używanymi przez kogoś przeciwko tobie, łagodzi ból fizyczny, pomaga w leczeniu chorób skórnych, reguluje ciśnienie krwi.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: