Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > RUDRAKSHA 30 - BRANSOLETA Z NASION i srebra

RUDRAKSHA 30 - BRANSOLETA Z NASION i srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

RUDRAKSHA 30 - BRANSOLETA Z NASION i srebra

Bransoletka wykonana z nasion rudrakszy, które przywiozłam z ostatniej wyprawy do Indii oraz srebrnych elementów. Główny z nich ma postać ażurowej kuli o średnicy 12 mm. Zapięcie typu karabińczyk (srebro próby 925) Obwód regulowany w zakresie - 18,5-22 cm. *** Rudraksza to bardzo cenione w Indiach nasiona kilku gatunków dużych, wiecznie zielonych drzew liściastych w rodzaju Elaeocarpus. W Azji wierzy się w ich terapeutyczne działanie– według tych wierzeń nasiona noszone przy skórze, zmniejszają ryzyko chorób serca, obniżają ciśnienie krwi, wspomagają leczenie nowotworów, a także wpływają pozytywnie na pamięć i świadomość. Pierwsze wzmianki o korzystnym wpływie tych nasion pojawiły się w starożytnych pismach wedyjskich. Znajdują się tam opisy, jak rudraksza może „błogosławić umysł spokojem”, chronić przed złymi ludźmi i duchami oraz zapewnić dobrobyt. Żywotność nasion jest podobno bardzo długa – twierdzi się, że są w stanie służyć nawet kilku pokoleniom.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: