Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > RUDRAKSHA 30 - BRANSOLETA Z NASION i srebra

RUDRAKSHA 30 - BRANSOLETA Z NASION i srebra

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

RUDRAKSHA 30 - BRANSOLETA Z NASION i srebra

Bransoletka wykonana z nasion rudrakszy, które przywiozłam z ostatniej wyprawy do Indii oraz srebrnych elementów. Główny z nich ma postać ażurowej kuli o średnicy 12 mm. Zapięcie typu karabińczyk (srebro próby 925) Obwód regulowany w zakresie - 18,5-22 cm. *** Rudraksza to bardzo cenione w Indiach nasiona kilku gatunków dużych, wiecznie zielonych drzew liściastych w rodzaju Elaeocarpus. W Azji wierzy się w ich terapeutyczne działanie– według tych wierzeń nasiona noszone przy skórze, zmniejszają ryzyko chorób serca, obniżają ciśnienie krwi, wspomagają leczenie nowotworów, a także wpływają pozytywnie na pamięć i świadomość. Pierwsze wzmianki o korzystnym wpływie tych nasion pojawiły się w starożytnych pismach wedyjskich. Znajdują się tam opisy, jak rudraksza może „błogosławić umysł spokojem”, chronić przed złymi ludźmi i duchami oraz zapewnić dobrobyt. Żywotność nasion jest podobno bardzo długa – twierdzi się, że są w stanie służyć nawet kilku pokoleniom.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: