Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Agat palmowy,srebro oksydowane,wisior

Agat palmowy,srebro oksydowane,wisior

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Agat palmowy,srebro oksydowane,wisior

Agat palmowy (czyli drewno zamienione w kamień :) o nietypowym kremowo-brązowym wybarwieniu, oprawiony w srebro. [Jest rezultatem przemiany roślin drzewiastych lub drzewiastych w kamień w procesie permeryzacji. Wszystkie materiały organiczne zostały zastąpione minerałami (głównie krzemianem, np. Kwarcem), zachowując jednocześnie pierwotną strukturę tkanki macierzystej. W przeciwieństwie do innych rodzajów skamielin, skamieniałe drewno jest trójwymiarową reprezentacją oryginalnego materiału organicznego]. Oprawa zdobiona, z tyłu wykończona masywną obejmą stanowiącą krawatkę. Srebro oksydowane, przecierane i lekko polerowane (pozostaje lekko matowe). Łańcuszek nie jest przedmiotem sprzedaży. Wysokość wisiora: 5,0 cm Wielkość wewnętrzna przelotki na rzemień lub łańcuszek: 7,5 x 15 mm (można wisior nosić na rzemieniu nawet o bardzo masywnych okuciach) Wszystkie dodatki wykonane ze srebra próby 925 i 999 (praca sygnowana). Wisiorek zostanie ozdobnie zapakowany

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: