Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Kosmiczny pocisk - srebrny wisior z koralem

Kosmiczny pocisk - srebrny wisior z koralem

Autor

Alabama Studio

      
792 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Kosmiczny pocisk - srebrny wisior z koralem

Oryginalny, srebrny wisior o przestrzennej, nowoczesnej formie z kulą czerwonego korala w pięknym, intensywnym kolorze. Koralowy pocisk niesie ze sobą moc pozytywnej energii i będzie doskonałym dodatkiem dla fanek niebanalnej, wyrazistej biżuterii :) Wisior zaprojektowany i wykonany przeze mnie od podstaw, z wykorzystaniem mojej ulubionej, choć niezwykle pracochłonnej i precyzyjnej techniki wire wrapping w połączeniu z klasycznymi technikami jubilerskimi, ze srebra próby 925 oraz gładkiej kuli czerwonego korala . Całość mocno oksydowana i polerowana, dzięki czemu srebro pięknie kontrastuje z kolorem kamienia. Wymiary zawieszki: 4,5x3,3 cm Długość łańcuszka: 60 cm (na życzenie mogę ją zmienić) Biżuteria zostanie elegancko zapakowana :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: