Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > ZALTARISH - Zjawiskowy naszyjnik z labradorytem

ZALTARISH - Zjawiskowy naszyjnik z labradorytem

      
890 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

ZALTARISH - Zjawiskowy naszyjnik z labradorytem

Ekskluzywny, bajkowy naszyjnik o unikatowej, elfickiej formie. Sercem jest piękny kaboszon zielonego labradorytu o subtelnym ogniu. Towarzyszą mu małe, fasetowane oponki cytrynu. Naszyjnik pochodzi z kolekcji Mroczne Tajemnice. Wykonany ręcznie techniką wire-wrapping, z oksydowanego i polerowanego srebra. Łańcuszek został zwieńczony ozdobnym zapięciem z labradorytem i cytrynem. DŁUGOŚĆ: 7,0cm. SZEROKOŚĆ: 3,0cm. WAGA: 20,19g. DŁUGOŚĆ ŁAŃCUSZKA: 68cm. MATERIAŁY: srebro (925, 930, 999), labradoryt, cytryn. TECHNIKA: wire-wrapping. Napisz do mnie, jeżeli interesuje Cię indywidualny projekt szyty na miarę :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: