Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Kwadratowy kubek - "Rose Ice on Fire" - 330ml

Kwadratowy kubek - "Rose Ice on Fire" - 330ml

Autor

Crystalline Obsession

Crystalline Obsession

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      

+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Kwadratowy kubek - "Rose Ice on Fire" - 330ml

Porcelanowy kubek/filiżanka (250ml) - szkliwo własnej produkcji: "Rose Ice on Fire"- unikatowa technika szkliw krystalicznych. Kolorystyka: różowe kryształy na czerwonym tle. Środek kubka biały (szkliwo komercyjne). CZYM SĄ SZKLIWA KRYSTALICZNE? Technika krystaliczna daje unikatowe rezultaty lecz jest również bardzo trudna w kontrolowaniu. Wszystkie szkliwa tworzymy w naszej pracowni od podstaw. Kryształy, które rosną podczas wypału ceramiki mogą przybierać różne formy, kolory, struktury i rosną w przypadkowych miejscach. Proces można porównać do tworzenia się lodowych struktur na szybach w mroźne dni. Na całym świecie nie ma dwóch identycznych przedmiotów pokrytych szkliwem krystalicznym. Posiadając przedmiot wykonany w tej technice, możemy być pewni jego wyjątkowości i niepowtarzalności! Rozmiary/Materiały: Wysokość: 10,5 cm Średnica górna: 7,5 cm Pojemność pełna: 330 ml Materiał: wysokiej jakości 100% porcelana z Francji

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (20.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: