Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Dodatki > Szale, apaszki > Miękki biały,szary,czarny - długi szal

Miękki biały,szary,czarny - długi szal

Autor

Daria Górkiewicz

      
240 PLN
+ koszt przesyłki: 15.60 PLN (więcej informacji)

Miękki biały,szary,czarny - długi szal

Artystyczny szal, szalik. Ręcznie wykonany w procesie filcowania wysokogatunkowej wełny merynosów (merino wool). Dodatkowo zostały użyte włókna jedwabiu. Ażurowa całość jest tak zrobiona by sprawiała wrażenie wełnianianej kratownicy, cieniowanej od kremowej bieli do czerni (grafit). Dodatkowo szal został wzbogacony w elementy roślinne: melanżowe wełniane liście i kwiaty z pączkami. Długość szalika ok 260 cm, szerokość w najszerszym miejscu ok 23 cm. Wielkość kwiatków ok 10x10 cm. Listki długości ok 10 cm. Całość można prać ręcznie z dodatkiem detergentów do wełny i prasować na tzw. jedynce . Filc to bardzo miły, lekki i dekoracyjny dodatek na każdą porę roku. Polecam...

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Szale, apaszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, ekonomiczny - PP deklaruje doręczenie w 4-5 dni (15.60 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: