Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Inne > Las Vegas in blue- poszetka jedwabna malowana

Las Vegas in blue- poszetka jedwabna malowana

      
140 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Las Vegas in blue- poszetka jedwabna malowana

Niebieska poszetka (pocket square) z motywem serc, ręcznie malowana na naturalnym jedwabiu, wg autorskiego projektu. Idealny prezent dla mężczyzny. Profesjonalne farby gwarantują niezwykłą trwałość kolorów i miękkość materiału. UWAGA - ta poszetka w jedwabiu nieco grubszym niż inne, typu HABOTAI 8 (gramatura ok. 35g/m²) obrębiona ręcznie jedwabną nicią. WYMIARY 34 x 34 cm. Pranie ręczne w wodzie (przepis dołączony do wyrobu). Poszetka jest świetnym uzupełnieniem marynarki – tak sportowej, jak i eleganckiej. Powinna mieć INNY WZÓR, niż krawat, nigdy ten sam. Dobrze, jeśli jeden z kolorów poszetki znajduje się także na krawacie, ale nie jest to wcale warunek konieczny. Ta poszetka wykonana jest w jednym egzemplarzu. Będzie ozdobnie zapakowana. Mogę powtórzyć podobny wzór w innych kolorach. Jeżeli nie ma poszetki w odpowiednich kolorach, wzorze czy rozmiarze w mojej galerii - PROSZĘ DO MNIE NAPISAĆ, wykonam odpowiednią na zamówienie. Z przyjemnością realizuję indywidualne projekty

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Inne

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: