Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik orientalny #1095

Naszyjnik orientalny #1095

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik orientalny #1095

Lekki naszyjnik został wykonany techniką haftu koralikowego w stylistyce orientalnej. Jego kolory to brązowy , ciemny turkus, odcienie pomarańczowego i zielony. W centralnym miejscu umieszczony został duży miedziany filigran 60/47 mm, a do niego przyszyty został nieregularny kamyczek. W dolnej części została umieszczona pastylka turkusu afrykańskiego 14 mm. W górnej części ozdobna krawatka na rzemień wykonana z koralików Toho z ozdobnym wzorkiem. Całość opleciona koralikami Toho, kuleczkami Round Beads, Fire Polish. Wyszyty element umieszczony została na rzemieniu plecionym ciemno brązowym 5 mm. Tył podszyty brązową skórką. Elementy metalowe w kolorze miedzi. Wymiary: szerokość zawieszki w najszerszym miejscu 7,8 cm, długość zawieszki z krawatką 11 cm, długość rzemienia z zapięciem 47 cm + 4,5 cm łańcuszka. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: