Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Wisior z niebieskim labradorytem,srebrny wisior

Wisior z niebieskim labradorytem,srebrny wisior

      
320 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Wisior z niebieskim labradorytem,srebrny wisior

Przepiękny labradoryt o jasno-niebieskim ogniu został oprawiony w masywną, ząbkowaną ramkę. Całość wykończona na szczycie łukiem, stanowiącym miejsce zaczepu krawatki. Tył wisiora zamknięty. Srebro oksydowane, przecierane i polerowane. Kamienie: Przepiękny labradoryt o jasno-niebieskim ogniu Wysokość od szczytu krawatki: 5,0 cm Wielość samej oprawy kamienia: 3,4 x 2,2 cm Waga: 15,6 g Metal: Srebro próby 925 i 999 Rodzaj wykończenia: Srebro oksydowane, przecierane i polerowane. Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Wisiorek zostanie ozdobnie zapakowany.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: