Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Copper flower II - wisior z oksydowanej miedzi

Copper flower II - wisior z oksydowanej miedzi

Autor

Alabama Studio

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Copper flower II - wisior z oksydowanej miedzi

Wyjątkowy, niebanalny i bardzo kobiecy wisior z asymetrycznym motywem kwiatowym, wykonany z oksydowanej miedzi. Doskonały dodatek dla miłośniczek motywów roślinnych i stylu boho :) Wisior zaprojektowany i wykonany przeze mnie od podstaw, z wykorzystaniem niezwykle pracochłonnej i precyzyjnej techniki wire wrapping, z oksydowanej i miejscami przecieranej miedzi. Misternie pleciony, asymetryczny medalion został zawieszony na łańcuszku z oksydowanej miedzi. Dla urozmaicenia zastosowałam dwa rodzaje łańcuszka - klasyczny rolo (bezpośrednio przy zawieszce) oraz kulkowy (pozostała część) z zapięciem z tyłu. Wymiary wisiora: 4x4 cm Długość łańcuszka: 58 cm (na życzenie mogę ją zmienić). Biżuteria zostanie elegancko zapakowana.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: