Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Chryzokola,naszyjnik #1122

Chryzokola,naszyjnik #1122

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Chryzokola,naszyjnik #1122

Wyrazisty naszyjnik został wykonany techniką haftu koralikowego. Jego kolory to czarny, stalowy, odcienie zieleni i ciemnego turkusu. W centralnym miejscu umieszczony został plaster chryzokoli 40/25 mm, na powierzchni którego znajdują się piękne zielone i stalowe smugi. Pod nim znajduje się mniejszy, owalny jaspis 13/9 mm. Zawieszka zakończona ozdobnymi frędzelkami. Całość opleciona koralikami Toho, kuleczkami Round Beads, kropelkami i Fire Polish. Zawieszka umieszczona została na podwójnym rzemieniu czarnym i ciemno turkusowym. Tył podszyty ciemno zieloną skórką. Elementy metalowe ze stali chirurgicznej. Wymiary: długość zawieszki z koralikową krawatką i frędzlami 16,5 cm ; szerokość zawieszki w najszerszym miejscu 5,2 cm ; długość rzemieni z zapięciem 67,5 cm + 5,5 cm łańcuszka. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: