Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Komplety > Helleborusy z surowymi granatami (komplet)

Helleborusy z surowymi granatami (komplet)

Autor

Alabama Studio

      
480 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Helleborusy z surowymi granatami (komplet)

Wyjątkowy, minimalistyczny komplet biżuterii o organicznej formie, z surowymi bryłkami granatu. Doskonały dodatek dla miłośniczek minimalizmu w niebanalnym wydaniu oraz naturalnego piękna surowych kamieni. Istnieje możliwość zamówienia kolczyków lub wisiora oddzielnie :) Komplet zaprojektowany i wykonany przeze mnie od podstaw, z wykorzystaniem techniki wire wrapping oraz klasycznych technik jubilerskich, ze srebra próby 925 oraz nieregularnych, surowych bryłek granatu. Srebro mocno oksydowane i polerowane. Kolczyki: Wymiary: 4,7x1,8 cm Waga pojedynczego kolczyka: 6 g Wisior: Wymiary: 3,5 x 2,4 cm Długość łańcuszka: 45 cm (na życzenie może zostać zmieniona) Biżuteria zostanie elegancko zapakowana w firmowe pudełeczko jubilerskie z logo Alabama Studio.

Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

kup w komplecie    kup dostępną aktualnie część Helleborusy z surowymi granatami (komplet) za 480 PLN!


Do tego kompletu należały także poniższe przedmioty:

Podana cena kompletu ich nie zawiera i nie są one obecnie dostępne "od ręki". Jest jednak możliwość ich zamówienia (za dopłatą) lub ustawienia się w kolejce do ich zakupu. Obrazek informuje o czynności, która możesz wykonać po przejściu na stronę ze szczegółami przedmiotu:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: