Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Cumulus błękitny - naszyjnik chmurka z kianitami

Cumulus błękitny - naszyjnik chmurka z kianitami

Autor

Alabama Studio

      
240 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Cumulus błękitny - naszyjnik chmurka z kianitami

Uroczy, delikatny naszyjnik w kształcie chmurki z kroplami kianitu, wykonany z wykorzystaniem bardzo pracochłonnej techniki wire-wrapping. Bardzo oryginalny dodatek, idealny na słońce i na deszcz. W zestawie z czekoladą zdecydowanie pomaga się rozchmurzyć ;) Mogę także wykonać pasujące kolczyki do kompletu - zapraszam do kontaktu :) Całość zaprojektowana i wykonana przeze mnie od podstaw ze srebra próby 925 oraz fasetowanych kropli kianitu. Srebro mocno oksydowane i polerowane, chmurka zawieszona na drobnym łańcuszku rollo o długości 44 cm, plus 8 cm przedłużki (na życzenie obwód naszyjnika może zostać zmieniony). Wymiary chmurki: szerokość: 2,4 cm długość: 3,4 cm Biżuteria zostanie elegancko zapakowana w firmowe pudełeczko jubilerskie z logo Alabama Studio.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: