Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki ze spinelam i opalami

Kolczyki ze spinelam i opalami

Autor

Agnieszka Czerkas

      
840 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Kolczyki ze spinelam i opalami

Oryginalne i bardzo eleganckie kolczyki wykonane bardzo pracochłonną techniką wire-wrapping. Misterne, ażurowe elementy kolczyków wykonane zostały z mocno oksydowanego srebra. Poniżej baz znajdują się piękne kandelabrowe krople wysokiej klasy spineli otoczone kaskadą malutkich opali etiopskich. Opale zawieszone zostały na szpilkach z 14k stopu gold filled, który podkreśla ich niezwykła barwę. Różwnież w bazie kolczyków znajduje się złoty akcent ze stopu gold filled. Całość zawieszona na sztyftach. Srebro oksydowane i polerowane. "Gold filled" zwane też "Złotem walcowanym" to połączenie kilku metali - karatowego złota, mosiądzu, srebra bądź miedzi, gdzie bazą jest jeden z trzech ostatnich materiałów. Zewnętrzna warstwa jest zawsze karatowym złotem. Złoto i baza są ze sobą połączone w trwały i nierozerwalny sposób, dzięki czemu biżuteria Gold filled nie ma tendencji do ścierania się. Wymiary: długość całkowita: 4,3cm, szerokość: 1,6cm, waga jednego kolczyka: 5,72g.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (25.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: