Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Wisiory > Tajemniczy lazuryt

Tajemniczy lazuryt

      
280 PLN
+ koszt przesyłki: 13.00 PLN (więcej informacji)

Tajemniczy lazuryt

Wisior srebrny z naturalnym lazurytem pochodzącym z Armenii. Lazuryt był świętym kamieniem dla Egipcjan i Asyryjczyków. Ceniony w starożytności i nazywany "kamieniem faraonów ", którzy lubili go w zestawieniu ze złotem. Lazuryt jako kamień mądrości, wnosi jasność w nasze myśli, uspokaja ducha. Piękno lazurytu polega na jego niebieskiej barwie w różnych odcieniach. Najpiękniejsze kamienie charakteryzują się równomiernym rozłożeniem barwy niebieskiej z połyskującymi gdzieniegdzie złocistymi ziarenkami pirytu. Lazuryt w naszym wisiorze wygląda niczym rozgwieżdżone nocne niebo. Srebrna oprawa podkreśla naturalne piękno kamienia. Waga wisiora w gramach :13,7 Wysokość wisiora : 58 mm Szerokość wisiora : 35 mm Waga kamienia: 5,6 g Wymiary kamienia: 25 x16 mm Zapakowany będzie w ozdobne pudełko.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (16.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: