Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik z motylem #1312

Naszyjnik z motylem #1312

      
230 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik z motylem #1312

Misterny naszyjnik został wykonany techniką haftu koralikowego w odcieniach butelkowej i morskiej zieleni, fioletu i złota. Dzięki metalicznym koralikom naszyjnik pięknie się mieni, czego zdjęcie niestety nie oddaje. W centralnym miejscu umieszczony został filigran w kształcie motyla w kolorze mosiężnym, pod nim owal jadeitu 18/13 mm, a w górnej części naszyjnika mały kaboszon agatu zielonego 10 mm. Całość oprawiona drobnymi koralikami TOHO i zakończona ozdobnymi frędzelkami , a tył podszyty fioletową skórką. Naszyjnik zawieszony jest na ręcznie zrobionym sznurze CRAW z drobnych koralików Toho. Elementy metalowe w kolorze mosiężnym. Wymiary: dł z frędzlami 20,3 cm ; szer w najszerszym miejscu 7,7 cm; dł sznura z zapięciem 46 cm + 5 cm łańcuszka do przedłużenia. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: