Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Akcesoria > Zakładki do książek > Zakładka do książki "Pióro i Kałamarz"

Zakładka do książki "Pióro i Kałamarz"

      
600 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Zakładka do książki "Pióro i Kałamarz"

Nietuzinkowa i niezwykle elegancka zakładka do książki wykonana ręcznie z miedzi. Zakładką jest pióro, które gdy nie spoczywa pomiędzy kartkami książki, stoi w kałamarzu i pięknie prezentuje się na półce z książkami. Cała praca została wykonana ręcznie, a na ściankach kałamarza widnieją ręcznie wygrawerowane misterne wzory. Na jednej stronie piórko zostało pokryte grawerowanymi liniami imitującymi promienie, natomiast druga strona jest gładka i można na niej wygrawerować krótką (z uwagi na budowę pióra) dedykację lub inny dowolny tekst. Kałamarz i pióro są połączone łańcuszkiem. Elementy zakładki zostały delikatnie zoksydowane, wypolerowane i pokryte lakierem bezbarwnym, zabezpieczającym powierzchnię metalu przed oksydacją. Szerokość pióra: 2,5 cm Długość pióra: 12 cm Czas realizacji zakładki, od chwili zamówienia do wysyłki: do czterech dni.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Zakładki do książek

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: