Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > White Spectrum

White Spectrum

      
1398 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

White Spectrum

Unikatowy, delikatny pierścionek z kolekcji 'MOSS'. W sercu kompozycji umieściłam naturalny biały opal o tęczowej opalescencji. Ornamenty zdobiące obręcz zostały wykonane od podstaw ręcznie przy zastosowaniu tradycyjnych technik złotniczych. Materiał: 100% białe złoto 9ct (próba 375). Wykończenie: połysk. Szerokość obręczy: 0.15-0.2 cm. Wielkośc frontu: 0.8 cm. Masa złota: 2 gramy. Praca ocechowana z urzędu, opatrzona cechami probierczymi. Technika wykonania: rzeźbienie w wosku, metaloplastyka. Kolory: białe złoto, biały, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony. Rozmiar: na życzenie - proszę o wpisanie w komentarzu do zamówienia. Pozostałe pieścienie ukazane na zdjęciach są również dostepne wśród moich prac. Kolekcja 'MOSS' powstała z inspiracji naturą - piękną fakturą stworzoną przez skupiska mchu na powierzchni leśnych gałęzi. Biżuteria do wysyłki zostanie spakowana w ozdobne pudełko. Do kompletu możliwe jest zamówienie kolczyków lub naszyjnika - proszę o kontakt.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: