Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Pierścionki > Meksykański matriksowi opal ognisty w złocie

Meksykański matriksowi opal ognisty w złocie

Autor

Dawid Pandel

      
720 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Meksykański matriksowi opal ognisty w złocie

Pierścionek wykonany ręcznie z żółtego złota 333 z pięknym naturalnym matriks-wymiar opalem ognistym pochodzącym z meksyku. Kamień o szlifie kaboszonowym w oprawie kasetowej , całość na okrągłej szynie o średnicy około 1,2 mm. Rozmiar pierścionka to PL 12 , ale na życzenie jest możliwość zmiany na dowolny rozmiar. Usługa zmiany rozmiaru jest w cenie i nie wymaga żadnej dopłaty. Dane kamienia : Minerał : Martix Fire Opal Pochodzenie : Meksyk Wielkość : 10.64 X 10.36 X 5.37 mm Masa : 3.80 Cts Szlif : Owal Certyfikat do wyrobu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Pierścionki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: