Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Bransoletki > Bransoleta z septarianem

Bransoleta z septarianem

Autor

Malina Skulska

      
2800 PLN
+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Bransoleta z septarianem

Wyjątkowa okazała bransoleta wykonana ze srebra i naturalnych kamieni. Zestaw półszlachetnych kamieni jest bardzo oryginalny: 3 okazałe kaboszony septarianu, nazywany smoczym kamieniem (minerał łączący kalcytu, aragonitu i chalcedonitu), 6 kaboszonów sfenu (tytanitu) w różnych odcieniach żółtego, zieleni i brązu, 4 kaboszony mołdawitu (wełtawitu) i 2 surowe kryształy kwarcu dymnego. Stylistyka wyrobu nawiązuje do biżuterii antycznej, ale tak naprawdę ma ponadczasowy charakter. Powierzchnia wszystkich elementów jest młotkowana. Zapięcie jest niekłopotliwe i wyjątkowo stabilne. Szerokość bransolety to 4cm, długość to 19,5 cm - nie jest regulowana; odpowiednia na średni nadgarstek o obwodzie 16-17cm (na zdjęciach bransoleta została zaprezentowana na nadgarstki o obwodzie 17cm). Całkowita masa wyrobu to102,79g. Bransoleta ocechowana, sygnowana imiennikiem autorki. Zostanie wysłana w eleganckim firmowym opakowaniu.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)
  • Darmowa, Paczkomat InPost (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: