Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik antic silver #1398

Naszyjnik antic silver #1398

      
146 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik antic silver #1398

Elegancki naszyjnik został wykonany techniką haftu koralikowego w kolorze czerni, antycznego srebra i niklu. W centralnym miejscu umieszczony został metalowy filigran 44/44 mm w kolorze antycznego srebra. Pod filigranem znajduje się czarny kaboszon 14 mm. Naszyjnik zakończony jest metalową ażurową kroplą 37/20 mm, a tył podszyty grafitowo-czarną eko-skórką. Naszyjnik zawieszony jest na rzemieniu gładkim skórzanym 3 mm w kolorze czarnym. Całość otoczona koralikami Toho, Fire Polish, kuleczkami i rurkami. Wymiary: dł z krawatką i metalową kroplą 15,5 cm; dł bez krawatki i kropli 10 cm ; szer w najszerszym miejscu 7 cm; szer w najwęższym miejscu 3,5 cm ; dł rzemienia z zapięciem 69 cm + 5 cm łańcuszka do przedłużenia. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka priorytet (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: