Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

ArsNeo > Biżuteria > Do włosów > Liść brzozy - szpilka do włosów

Liść brzozy - szpilka do włosów

Autor

Pracownia Miedzi Pociecha

Pracownia Miedzi Pociecha

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
174 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Liść brzozy - szpilka do włosów

Niezwykła szpilka do włosów wykonana od podstaw ręcznie z miedzi. Jej górną część ozdobiłam prawdziwym liściem brzozy który wcześniej pokryłam miedzią w procesie galwanizacji. Liść spatynowałąm na ciemny kolor i wykończyłam specjalną zieloną patyną do metalu( trwała i nie brudzi ). Szpilka ma podstawę wykutą z grubej miedzi. Całość patynowana na antyczny kolor i polerowana. Uroku i secesyjnego charakteru nadają szpilce miedziane zawijasy, które wyplotłam w technice wire wrapping. Szpilka zapakowana ozdobnie gotowa na udany prezent. Idealna do długich włosów.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Do włosów

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (13.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w ArsNeo przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: